...aj vďaka Vám chránime životné prostredie predajom Refurbished a Renew produktov už dvanásť rokov!

Všetky Remarketed produkty do 24 hod.
Z  D  A  R  M  A
Ostatné za poplatok
2,90Eur bez DPH.

Profil firmy

História

     MB tech BB s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2003. Vznikla v Banskej Bystrici ako veľkoobchodná predajňa so zameraním na predaj a servis renovovanej výpočtovej techniky. Predajňa sa v začiatkoch nachádzala na ulici J. Cikkera, neskôr sa presťahovala na ČSA do budovy bývalej Dopravnej banky, dnes nazývanej Spektrum. 

Hlavným cieľom a poslaním spoločnosti po jej vzniku bolo zamerať sa na veľkoobchodný predaj, ale aj na koncových zákazníkov presadením kvalitnou komunikáciou, bezkonkurenčnými cenami a profesionálnymi službami.

Súčasnosť a vízie do budúcnosti

     Od roku 2005 je sídlo spoločnosti na Zvolenskej ceste 37, kde je vďaka vhodným priestorom schopná plne vyhovieť požiadavkám zákazníkov, podporovať vysokokvalitný dodávateľský, záručný a pozáručný servis.  V súčasnosti sa firma MB tech BB s.r.o. začala efektívne rozvíjať v troch oblastiach.

     Prvá zákazníkom ponúka sortiment renovovanej výpočtovej techniky pozostavujúcej zo značkových počítačov, notebookov, LCD, monitorov, laserových tlačiarní, tonerov, ktorý je dovezený prevažne zo štátov EU. Všetky tieto produkty prejdú pred ďalším predajom opätovnými testami, kompletným čistením, renováciou a prípadnou výmenou celých komponetov za nové. Tým docielíme priblíženiu sa produktom na trhu s rozdielom lepšej ceny s rovnakou záručnou dobou. Nakoniec sa ako bezchybný a plne funkčný produkt dostane k našim spokojným zákazníkom. Vďaka uvedenému postupu môžeme plne využívať prednosti a kvalitu renovovanej výpočtovej techniky najväčších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Compaq, Fujisu Siemens, IBM a zároveň šetriť naše i Vaše životné prostredie.

     Druhou oblasťou, ktorou sa firma MB tech BB s.r.o. zaoberá efektívnejšie v súčasnosti, sú naši partneri v zahraničí, teda dodávatelia.  Dlhodobé smerovanie firmy ku kvalite sa potvrdilo Remarketed produktami z HP Renew programu a  HP Business programu, vďaka ktorému ponúkame značkovú HP výpočtovú techniku pôvodne určenú len pre trhy západnej Európy za vynikajúce ceny v svetovej kvalite.

Naša firma je schopná ponúknuť najnovšiu technológiu nakoľko máme v ponukách dokonca úplne novinky, ktoré na SR trhu prinášame ako prví!

     Treťou sférou ktorou sa firma začala zaoberať od roku 2009 je pôsobenie v oblasti školstva. Cieľom je poskytovať komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny. Naša firma má bohaté skúsenosti s distribúciou a montážou rôznej Interaktívnej a výpočtovej techniky na školách po celom Slovensku. Každá škola, ktorá sa stane našim partnerom má k dispozícii vlastného obchodného konzultanta, ktorý ochotne poradí pri výbere akéhokoľvek produktu, prípadne pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.