O spoločnosti


Naša cesta k úspechu

Naša spoločnosť, MB TECH, s. r. o., pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2003. Vznikli sme v Banskej Bystrici ako predajňa so zameraním na predaj a servis renovovanej výpočtovej techniky. Postupne sme rozšírili pôsobenie o veľkoobchod, ktorý je v súčasnosti hlavnou aktivitou firmy. Momentálne pôsobíme ako veľkoobchodný dodávateľ cenovo výhodných produktov na slovenskom, českom a maďarskom trhu. Poslaním našej spoločnosti zostal okrem veľkoobchodného predaja aj predaj koncovým zákazníkom.

Naše pôsobenie sme od začiatku postavili na kvalite ponúkaných produktov, ústretovej komunikácii, profesionálnych službách, bezkonkurenčných cenách a šetrnom prístupe k životnému prostrediu. Cieľom je dodávať overené produkty, ktoré spĺňajú ideálne vyváženie kvality, výkonu a ceny. Vďaka tomu sme získali množstvo spokojných firemných aj koncových zákazníkov a stali sa jednotkou na slovenskom trhu.

Čím sa zaoberáme

Renovovaná IT technika - Refurbished

Ponúkame vám široký výber renovovanej výpočtovej techniky – značkové PC, notebooky, LCD monitory, tlačiarne a toner, a to od najväčších svetových výrobcov ako sú HP, Dell a Fujisu Siemens. Všetky produkty prechádzajú pred predajom náročnými testami, kompletným čistením, renováciou či dokonca výmenou celých komponentov za nové. Vďaka tomu sa k vám ako zákazníkovi dostane bezchybný, plne funkčný a kvalitný produkt. Nami renovovane produkty sú, čo sa týka technickej funkčnosti, servisu a záruky, na rovnakej úrovni ako nové produkty, pričom cenová úspora je často 30 % až 50 % oproti porovnateľnému novému produktu.

Remarketed produkty

MB TECH vám tiež ponúka remarketed výpočtovú techniku od našich obchodných partnerov ako HP, Lenovo a ASUS. Vďaka tomu môžeme poskytovať aktuálne trhové produkty týchto výrobcov za zvýhodnene ceny oproti bežným cenám na Slovensku. Nami dodávane produkty boli určené najmä pre trhy západnej Európy. To všetko v svetovej kvalite za vynikajúce ceny. Jediný rozdiel je v balení a v tom, že tieto produkty mohli byť rozbalené a vystavované. Platia však na ne úplne rovnaké záručné a servisné podmienky ako na nové produkty.

Školská technika

Treťou oblasťou nášho pôsobenia je školská technika. Zameriavame sa na komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny. Dodávame najmä odskúšané produkty, ktoré naozaj splnia požadovaný účel. Máme bohaté skúsenosti s distribúciou a montážou rôznej Interaktívnej a výpočtovej techniky na školách po celom Slovensku. Každá škola, ktorá sa stane našim partnerom, má k dispozícii vlastného obchodného konzultanta, ktorý ochotne poradí pri výbere akéhokoľvek produktu, prípadne pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.