Tvoríme budúcnosť výpočtovej techniky

Správnou kombináciou rozumného a eko prístupu veríme, že udržaním kvalitnej výpočtovej techniky v obehu pomáhame prírode, našim partnerom a zákazníkom. A to minimalizovaním elektroodpadu, tvorbou výhodných business príležitostí a ponukou dostupnej výpočtovej techniky s najlepším pomerom kvality a ceny.

Tvoríme budúcnosť výpočtovej techniky

Nadštandardné služby k produktom

  • Garancia dostupnosti náhradných dielov 4 roky.

  • Možnosť rozšíriť záruku pre vybrané produkty až na 60 mesiacov.

  • Dovoz tovaru po celom území Slovenska zadarmo.

  • Manipulačné náklady v prípade reklamácie hradíme my.

  • Možnosť urgentného servisu. Začatie riešenia reklamácie do 48 hodín od nahlásenia.

  • Recyklácia vášho elektronického odpadu a jeho odvoz zadarmo.

Na trhu úspešne pôsobíme už 17 rokov a vypracovali sme sa na lídra v strednej Európe. To vďaka nášmu tímu, partnerom, prístupu k práci a neustálej potrebe byť lepšími na základe piatich princípov:

VIAC O NÁS

SME NÁROČNÍ - NA SEBA

Sme experti na renováciu, no stále sa zlepšujeme a či už vzdelávaním, tímovou prácou alebo kontrolnými procesmi. Tak, aby sa k Vám dostal vždy 100% funkčný, čistý a dokonalý kus prémiovej techniky.

MAXIMÁLNE PROZÁKAZNÍCKI

Dlhodobý vzťah so zákazníkmi si budujeme kombináciou služieb, akými sú napr. minimálna dvojročná záruka na renovovanú techniku, rýchly servis, expertné poradenstvo a transparentnosť.

PODPORUJEME LOKÁLNOSŤ

Našimi piliermi sú naši lokálni partneri. Vďaka obojstranne výhodnej spolupráci a expertnosti tak môžme úspešne pôsobiť v každom regióne a podporovať malé a stredné firmy.

SNÍVAME VO VEĽKOM

Neustálym zlepšovaním a inováciami si plníme sny o veľkej úspešnej spoločnosti na európskom trhu. Tvoríme trendy a radi inšpirujeme konkurenciu.

TVORÍME KRAJŠÍ SVET

Našim zopovedným a ekologickým prístupom chceme pomôcť k čistejšiemu svetu nielen minimalizovaním elektroodpadu ale aj jeho aktívnym odstraňovaním z prírody.